ראשי

הצהרת נגישות Make Digital

אנו ב-Make Digital נוקטים במיטב מאמצינו ומשקיעים משאבים רבים על מנת לספק שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי לכלל הלקוחות.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות המתקן שהותקנו מכוחם, אנו מבצעים מאמצים ומשקיעים משאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות על מנת לאפשר לאדם בעל מוגבלות לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות האתר: אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנט לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

אתר החברה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.

אנו ממשיכים להשקיע מאמצים לשיפור נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השירות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח אם תעדכנו אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.

ניתן לפנות אלינו לכתובת דוא"ל: makedigital2022@gmail.com.